Díl 6.: Těší mě, jsem Elliot

26. června 2012 v 22:30 | keishatko |  Tichý výstřel

Díl 6.: Těší mě, jsem Elliot


+18


Tony

".. Ah..víc..sakra, chci víc," křičí EJ. Usměju se a tvrdě do něj přirazím. Chtěl víc, tak to dostane. Jednou rukou mu začnu zpracovávat jeho erekci, zatímco druhou si ho přidržuju za bok. Sem tam ho udeřim dlaní po zadečku, ať to má grády. Jakmile se začne prostor kolem mého penisu zužovat, vím, že to na něj přichází. Zrychlím pohyby pánví i rukou, a pak ho stisknu. Odmění mě dost hlasitým výkřikem a teplou sprškou semene na mou ruku. Poslední příraz a také se v něm udělám. Nechám ho klesnout na postel, při čemž z něho vyjdu. Stáhnu ze sebe kondom a zauzlíkuju ho. Lehnu si vedle EJ-e a kondom hodím do koše, který je vedle postele.
".. Jsem vyšťavený," ozve se EJ. Uchetnu se.
"Ty máš ale výdrž. Tři kola a už nemůžeš," dostanu ránu polštářem. Podotýkám, že mým vlastním.
"Ztichni už. Jdu spát," přikryje se a našpulí pusu. Povzdechnu si a dám mu polibek.
"Sladké sny," šeptnu mu. Nemiluji ho, ale mám ho rád. Svým způsobem.

Dnes jsem ho dovedl k sobě domů.
Byli jsme v kině, a pak na hambáči. Nakonec jsem se nechal ním přemluvit, abych mu ukázal, kde bydlím.
V pokoji si na mě sedl obkročmo a začal mě líbat. Byl bych hlupák, kdybych si nechal ujít příležitost, která se mi nabízí.
Pomiloval jsem ho na křesle, zemi a nakonec na posteli. A musím přiznat, že to bylo velmi dobré.

Pokojem se začne ozývat melodie mého mobilu. Neochotně se zvednu a začnu prohledávat hromadu oblečení, když mobil konečně najdu.
"Elliot" usměju se. Neozval se mi celý víkend. Stisknu přijetí hovoru.
"Ahoj," ozvu se a začnu si natahovat tepláky.
"Jasně, že můžeš přijít. Dobře. Měj se," položím to a podívám se na postel. Asi bude lepší, když s Elim budeme v obýváku. Vezmu si tílko a vypadnu z pokoje. Po tichu za sebou zavřu, aby EJ měl klid. V kuchyni udělám sobě i Elimu něco na zub. Než to odnesu do obýváku, tak už zvoní zvonek u dveří. Kirk dnes není doma, tak si musím otevřít sám.
"To byla rychlost," pustím ho dovnitř.
"Byl jsem blízko," zamumlá.
"Takže jsi byl celý víkend u Andreho?" Zeptám se s úšklebkem na tváři.
"Kdybys měl přítele, tak bys věděl, že je hezké s někým, kdo tě má rád, strávit víkend," obhájí se celý červený.
"Ale já ho mám," namítnu. Jeho výraz vážně stojí zato.

Elliot

"Cože? Máš? Tos stihl kdy, proboha? A kdo je ten šťastný?" zeptám se. Páni, opravdu mě Tony překvapil. Já se mu přijdu pochlubit, že jsem měl svůj první sex a on si najde přítele.
"No, potkal jsem ho v parku. V pátek. No, trochu jsem s ním hodil řeč. Sám jsi mi říkal, že si mám víc povídat s lidmi a on vypadal, že to potřebuje. Tak a teď mám přítele. Je docela rozkošný. Ne jako ty, ale je," uchetne se. Zčervenám. On si myslí, že jsem rozkošný? To je pěkné.
"A jméno? Jak vypadá? Kam chodí do školy? Kolik mu je let?" Kladu jednu otázku za druhou.
"Jmenuje se EJ, chodí k nám do školy, jen jiná třída. Let? To jsem se neptal, ale zjistím," usměje se. Zavrtěl jsem hlavou. Na to se měl zeptat automaticky, ne?
"A jestli ho chceš vidět, tak musíš počkat, až se probudí. Spí v mé posteli," řekne jakoby nic. Otevřu pusu dokořán.
"Jakto, že spí? Měl jsi mi říct, že tu někoho máš. Neotravoval bych," zamumlám. To proto sedíme v obýváku a ne u něj. Mohlo mě to napadnout.
"Měli jsme sex a usnul. Trochu jsem ho unavil," říká to jako kdyby žvanil o počasí. Přemýšlím, zda mu mám věřit. Jistě si ze mě dělá srandu.
"Tony? To jako fakt? Nechodíte spolu ani tři dny a už jste dělali ... vždyť víš," začnu šermovat rukama. Já jsem čekal tři měsíce a on tři dny. No pěkně. Cítím, jak se mi hrne červeň do tváře.
"Jo, měli jsme sex. Podívej se, Eli, já nejsem jako ty. Když mě přitahuje, tak nechápu, proč bych si měl odpírat uvolnění. Mám EJ-e rád a chemie mezi námi funguje. Věděl, do čeho jde, když se stal mým přítelem a povím ti podle reakcí během sexu, tak se mu to moc líbilo," pohladí mě po hrudi. Praštím ho do ramene.
"Jsi hrozný," zakňučím. Jak o tom může tak snadno mluvit?
"A co ty? Neposedíš na místě. Už jste to dělali?" A k tomu je neskutečně všímavý. Ano, bolí mě trochu sedací část, ale dá se to.
Přikývnu.
"Pomilovali jsme se. Věděl jsem, že to bude bolet, ale i tak jsem čekal něco jiného," začnu opatrně.
"Nechápu, co tím myslíš," dívá se na mě zmateně. Povzdechnu si.
"Prostě, žádný ohňostroj, sedmé nebe, nebo alespoň hvězdy," postěžuju si.
"Bylo to dobré, ale nebylo to takové ... já nevím .. chápeš, co chci říct?" Podívám se na něj bezradně.
"Tuším, přibližně. Jednou mi o tom Kirk vyprávěl. Že když se budu milovat s někým, koho budu milovat více než cokoliv jiného, ​​tak budu mít pocit, že se zem pohnula," řekne.
"Tím mi chceš říct, že Andrého nemiluji tak moc, jak si myslím? Ale to je nesmysl. Je to dokonalý přítel. Miluji ho," vykřiknu.
"Proč to říkáš mně? Řekni to jemu," založí si ruce na hrudi. Sklapne mi. Má pravdu. Andrému jsem to neřekl. Ani po našem milování. Jsem já to ale přítel.
"Tony?" Ozve se někdo od schodů. Podívám se a zalapám po dechu. Stojí tam rozkošný chlapec v Tonyho tričku. Vnitřnosti se mi stáhnou. Proč mám pocit, jako kdyby do mě někdo vrazil dýku?
"Vidím, že jsi našel moji skříň," zjistí se Tony. Místnost rozzáří chlapcův úsměv a přicupitá k Tonymu a bez rozpaků si mu sedne do náruče. Musím vypadat asi komicky, protože oba se na mě dívají dost divně. Odkašlu si a natáhnu ruku.
"Ahoj. Jsem Elliot. Těší mě," představím se.
"Já vím, kdo jsi. Znám tě ze školy. Všude chodíš s Tonym. Jsem EJ," řekne stroze. Ruku mi nepodá. V pohledu má něco, co mě znervózňuje. Zvednu se k odchodu.
"Tak já nebudu rušit. Uvidíme se zítra ráno cestou do školy," rozloučím se s Tonym. On chytí EJ-e a položí ho na pohovku, aby mě mohl doprovodit. Nevím proč, ale potěší mě to. U dveří mě ještě zastaví.
"Kdykoliv bys něco potřeboval, tak neváhej a zavolej nebo přijď, žabko." Usměju se. Vždy si dělá starosti. Ale tuším, že je na čase, aby si i on začal užívat.
"Já vím. Tak ahoj," rozejdu se pryč. V polovině cesty se zastavím a čupnu si.
"Proč to tak bolí?" Vzlykám. Vědomí, že Tony už nepatří jen mně, bolí. Nyní patří EJ-ovi.

Trent

"... Proč já? Rozumím. A kde to je? Ano vím kde to hledat. Ano otče, budu opatrný," ukončím hovor.
Sakra, to jen já mám takovou smůlu, že mu musím dělat šoféra. Jako kdyby pro to auto nemohl poslat někoho jiného. Proč také.
No, servis není tak daleko. Trochu se projdu.
Měl jsem mu říct, že mám rande. Co si to domýšlím. Nevěřil by mi. Každou neděli chodím do posilky. Musím si nějak držet kondičku. Přehodím si tašku přes rameno a pomalým krokem se vydám ke svému cíli.
Od té doby, co jsem měl tu potyčku s těmi teplými idioty, tak je všechno hlavou dolů. Najednou polovina školy má stejné preference jako ten skřet mrňavý.
Koho to zajímá?
Dokud si své věci nechávali pro sebe, tak to bylo super. Dalo se tam dýchat.
Ale teď? Nikdo se mě nebojí. Všichni si dělají, co chtějí. Chodí ve skupinách a odporují mi. Dokonce měli tu drzost si na mě stěžovat učitelům a nejen jim. Mému otci několikrát volali jiní rodiče, že když si mě nezačne vychovávat, tak na mě podají žalobu. To bylo poprvé, co jsem dostal zaracha.
"Bastardi. Hnusní zvrhlíci," mumlám si, když vejdu do servisu.
"Haló, je tu někdo? To je mi úroveň. Přišel jsem po otcovo auto," zakřičím.

Nairi

Protočím oči. Zas nějaký rozmazlený spratek, co si myslí, že mu patří celý svět. Utírám si ruce od oleje a pomalu k němu přistoupím.
"Přejete si?" Zeptám se slušně. Otočí se ke mně a pohledem si mě prohlédne od hlavy po paty. Pracuji s auty, takže je jasné, že jsem špinavý. Nakrčí ten svůj bohatý nos a hodí znechucený výraz.
"Už bylo na čase. Co si myslíte, že mám čas pouze na vás? Člověk si musí plíce namáhat, aby se zde dočkal nějaké pozornosti..," přetočím oči.
"Přeješ si nebo tu budeš kecat až do soudného dne?" Vykat takovému decku nebudu. To nemám za potřebí.
"Co si to dovoluješ? Buď si jistý, že se to otec dozví, a pak budete rádi pokud vám to tu nezavřou," vykřikne.
"Na toto nemám čas," povzdechnu si. Otočím se a odejdu do zadní místnosti, kde je můj miláček.
"Hej, kam utíkáš? Neignoruj ​​mě ty ... ty ..," přestanu ho poslouchat.

Trent

Toto se mi jen zdá. Vletím za ním a zaseknou se mi slova v hrdle. Přede mnou stojí zaparkované vytuněné autíčko.
"Páni, tak tohle je něco. Sakra, něco takového bych chtěl mít," začnu si ho ohlížet. Vytáhnu mobil a cvaknu si ho.
"Ukážu ho otci a požádám ho, aby mi takové koupil. To budou všichni zírat," uchechtnu se. Najednou mi mobil zmizí z ruky.
"Co to ​​...," podívám se na toho špinavého mechanika, jak mačká něco na mém špičkovém mobilu svými mastnými prsty.
"Vrať mi ho ty zloději," vykřiknu. Hodí na mě zamračený pohled a hodí mi ho. Jen tak tak ho chytím.
"To bylo drahé, laskavě se ho nedotýkej," zavrčím a zkontroluji, co mi na něm dělal. Smazal mi fotky auta.
"Na to jsi neměl právo," zavrčím.
"Měl, protože tu nemáš co hledat a toto auto je moje. Vypadni dříve, než tě vyhodím," varuje mě. Rozesměju se.
"Ty chceš vyhodit mě? To bych ti neradil. Pokud se to doslechne můj otec, tak přijdeš o to své autíčko i tu boudu," ukážu rukama na okolí. Jeho pohled se změní a pomalu začne ke mně přistupovat. Polknu. Neukážu mu strach. Já se přece ničeho nebojím.
"Tak štěně mi vyhrožuje papínkem. To sám neumíš nic udělat? Všechna rozmazlená děcka jsou stejná. Umíš jít alespoň sám na záchod, aniž by ti papínek podržel kalhoty? Běž si hrát na pískoviště a nech dospělé dělat si svou práci," zavrčí mi do obličeje. Zvedne se ve mně vlna zuřivosti a stisknu ruce v pěst. Bez varování ho napadnu s úmyslem mu napravit fasádu.
Vyhne se mému úderu a zkroutí mi ruku za záda. Dost silně. Siknu.
"Pusť," zavrčím. Chytí mě za bradu a otočí k sobě tváří.
"Štěně se zlobí. To jsem tedy nečekal," směje se mi do obličeje. Snažím se osvobodit, ale drží mě pevně. Srdce se mi rozbuší a oči téměř vypadnou, když jeho rty se setkají s těmi mými.
"Hmmhmm," chci uhnout, ale nedovolí mi to. Násilím mi strčí svůj jazyk do mých úst a drze mi je plení. Když se konečně dostanu ze šoku a chci ho kousnout, tak se odtáhne a pustí.
"Bastarde, toto ti nezapomenu. Zaplatíš za to," vykřiknu a odplivnu si. Když ke mně znovu začne přistupovat otočím se a zbaběle uteču.
Kašlu otcovi na auto.
Nenávidím buzeranty a toho mechanika nejvíc!!
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kana~♥~ kana~♥~ | Web | 26. června 2012 v 23:42 | Reagovat

jééé, ten mechanik je zajímavý. doufám že se žabička sebere a skončí s tonym :-) pěkný díl a doufám že trent neudělá koninu nebo neušije boudu na žabku :-)

2 ada ada | 27. června 2012 v 20:51 | Reagovat

Keď idem cez daily-slash tak tam v páry máš už určené kto s kým. Takže to už je isté, že Elliot a André budú spolu? Len by som Elliho mala radšej s Tonym.
Chudáčik EJi asi sa nakoniec skutočne zamiluje do Tonyho

3 Widlicka Widlicka | 1. července 2012 v 11:24 | Reagovat

Docela žabičku lituju, ale nechal si ho téct, jeho chyba.
Zato Trentovi to přeju, jak krásně narazil ;-P

4 Keishatko & Kana Keishatko & Kana | Web | 13. července 2012 v 4:05 | Reagovat

[2]: na daily slash dávam páry, ktoré sú momentálne v diely, keby som tam dala už tie ktoré budú na konci, tak by som predbiehala a obrala vás o prekvapenie..takto sa môžete dohadovať kto s kým skončí :D a k tomu ani sama neviem ako to nakoniec dopadne, takže nemôžem hneď všetko určiť ;)

5 AlbertCip AlbertCip | E-mail | Web | 7. června 2018 v 6:23 | Reagovat

The prostate is an essential portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years. Infections in the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most kinds of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition connected with a particular defect in the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be brought on by trauma towards the urinary tract or by infections received from other areas in the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal of the prostate defect accompanied by the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to create the cause of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper diet is important. These are some of the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations each week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat beef sparingly. It has been shown that consuming greater than four meals of beef weekly will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most significant measure to take to be sure a healthy prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should go for prostate examination one or more times 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama