Díl 8.: Být použitý a odhozený

23. července 2012 v 17:35 | keishatko |  Tichý výstřel
Pokračovanie nenechalo na seba dlho čakať :)


Být použitý a odhozený


+18

EJ

Zavřu za námi dveře a opřu se o Tonyho. Hned se vrhnu na jeho rty. Jeho polibky jsou jako afrodiziakum. Nemůžu se jich nabažit. Ruce se vydaly na svou misi.
Rozepnou knoflíky na jeho košili.
Tony mi vyhrne tričko a hned mi rukama vjede za kalhoty a stiskne můj zadeček. Zakňučím mu do rtů. Více se na něj natisknu, aby cítil, co se mnou jeho ruce dělají. Jsem bolestivě tvrdý.
"To vážně chceš, abych tě šukal tady ve třídě?" Zachraptí mi do krku. Jeho hlas má ještě větší účinek na můj penis než jeho ruce. Nemusím mu odpovědět, však on to už dávno ví. Rukama přejedu po jeho odhalené hrudi a pevném bříšku. Moje rty ruce hned následují.
Za ten víkend jsem se stihl leccos naučit.
Vsaju nejprve jednu bradavku. Trochu ji zuby podráždím, a pak jazykem ošetřím. Opustím ji až když je krásně zduřelá a lesklá od mých slin. Totéž udělám z druhou bradavkou, aby nebyla o nic ochuzena.
Začnu si dělat mokrou cestičku jazykem přes bříško, až dojdu k pupíku. S radostí do něj vnořím jazýček. S mlaskavou pusou ho opustím a začnu mu rozepínat kalhoty.
Podívám se nahoru na Tonyho. Ten mě propaluje pohledem plným vášně. Oblíznu si rty a vytáhnu jeho nástroj, který mi poskytuje tolik rozkoše. Ofouknu špičku a hned nato jazykem zlížu první kapky, které vytečou ze špičky. Dostane se ke mně tichý vzdech. Usměju se. Přesně toto jsem chtěl slyšet. Jak vzdychá pod mou péčí. Rukama chytím penis u kořene a pohltím ho ústy. Když ucítím Tonyho ruku, jak se mi vnoří do vlasů, začnu mručet. Zalapání po dechu je mi krásná odměna.

Tony mě zanedlouho odtáhne. Podívám se na něj. V ruce má kondom. Usměju se a poohlédnu se po třídě. Do očí mi udeří skříňky. Poodejdeme k nim. Stáhnu si kalhoty i se spodním prádlem a oběma rukama se zapřu o skříňku. Vyzývavě vyšpulím zadeček. Nemáme moc času.
Tony ke mně přijde už s nasazeným kondomem. Chytne mě za boky.
Trochu mě plácne po zadečku. Vzdychnu, jak mě to vzruší.
Po chvíli mě prsty trochu připraví. Má je ještě mastné od kondomu. Je to rychlé. Pak mě tvrdě přirazí ke skříňce, když do mě vnikne. Zadržím výkřik slasti. Tohle jsem chtěl.

Tony

Nešetřím ho. Přirážím do něj v pravidelném rytmu. V jeden okamžik zvednu zrak a v otvoru na skříňce si všimnu vyděšený pohled. Na chvíli se zaseknu. Je tam moc velká tma, abych uměl zařadit ty oči. Ale pak se ušklíbnu a pokračuju dál. To musel být moc zoufalý, když se ukryl v té skříňce. Ať si užije i on. Pokud je to chlapec, pokud dívka, tak má prostě smůlu.
Pomalu to na mě jde. Proto ruku z EJova boku přesunu na jeho penis a začnu ho zpracovávat v rytmu přírazů. Zakloním hlavu a vypustím spokojený výdech, když mě ovládne orgasmus. Za posledního tvrdého přírazu mi na ruku dopadne teplé semeno. Třídu protne EJův spokojený výkřik.
Dám nám chvíli na vzpamatování, a pak od něj odstoupím. Stáhnu si kondom a zabalím ho do ubrousku. Pak EJovi podám ubrousky, aby se utřel. Já se upravím a kondom zahodím.
"Tak pojď, za chvíli začíná vyučování a já jsem ještě nejedl," popoženu ho. Ten ke mně přiběhne se spokojeným úsměvem a zavěsí se mi na ruku. Myslím, že jsem z něj udělal sexuálního maniaka. Hodím pohled na skříňku. Doufám, že její obyvatel z toho nebude mít trauma. Rád bych věděl, kdo se tam ukrývá, ale kašlu na to.

Elliot


Otevřu dveře skříňky. Je mi ze sebe špatně. Na ruce a dveřích je moje semeno. Kriste já jsem se uspokojil, zatímco jsem koukal na Tonyho, jak si užívá se svým přítelem.
Nešlo to zastavit.
Nemohl jsem to potlačit.
Byl tak neskutečně sexy. A ta jeho postava. Už jsem ho viděl několikrát bez trička, ale teď. Teď to bylo jiné. A když ... když ...
Zčervenám.
Doslova jsem ho hltal pohledem. Když jsem uviděl jeho penis. Div, že mi netekly sliny z pusy. Nechápal jsem. Nikdy jsem neměl takový pocit jako při pohledu na něj.
Jak rád bych byl na místě EJe.
Zhrozím se, jakmile pochopím, na co jsem právě myslel.
Zavrtím hlavou.
Však já mám Andrého. Je dokonalý.
Proč se mi pak v hlavě vynořuje Tonyho výraz, když se udělal?
Je mi špatně ze sebe. Svým způsobem jsem podvedl Andrého.
Roztřeseně po sobě utřu nepořádek a rychle pohledám to, pro co jsem přišel.
Hned potom, jak to najdu, upaluju z té prokleté místnosti, jako kdyby mi za zadkem hořelo.

Přes vyučování se Tonymu vyhýbám. Protože hrozba jménem Trent už nebyla, tak můžu sedět, kde chci. Proto nyní sedím od něj co nejdál.
Nedokážu se na něj podívat, aniž by se mi nevybavilo to, co jsem viděl v té mezeře ve skříňce.
"Eli, je ti něco?" Zeptá se mě André. V jeho hlase slyším péči a obavy.
Zavrtím hlavou. Začnu ho táhnout pryč ze školy. Ani na Tonyho nečekám jako vždy a Andrému to očividně nevadí. Možná bych ho pár dnů neměl vidět. Snad moje představy vyblednou.
"André, máš teď někoho doma?" Napadne mě spásná myšlenka. Zamyslí se, a pak zakroutí hlavou, že ne. Usměju se.
"Tak půjdeme k tobě," mrknu na něj. Skvěle jsem to vymyslel.
Ano, milování s Andrém mi vytlačí z hlavy jakékoli představy s Tonym.

Neuvědomím si, co způsobím, pokud se Tonymu začnu vyhýbat.

EJ

Nechápu Tonyho chování. Je odměřenější, tišší. Nelíbí se mi to. Ano, před tím jsme si málo povídali, ale teď už vůbec.
Dokonce už ani milování s ním není takové, jaké bývalo.
A já vím, co za tím je. Nebo kdo za tím je.
Zaškřípu zuby. Už je to pár dní, co se Elliot rozhodl přestat čekat na Tonyho. Ve škole tráví všechen volný čas s Andrém. Nechápu, co to do něj vjelo, protože před tím byli s Tonym neoddělitelní.
"Já ho chápu. Pomohl jsem mu a teď mě už nepotřebuje," uslyším z kuchyně.
Dnes jsem si vydupal, že u něj přespím a on mi to dovolil. No, spíše mlčel a to beru jako souhlas.
"To není pravda, Tony, jen prochází nějakým obdobím." Ten hlas patří jistě Kirkovi.
"Jsi naivní jako vždy. Všichni jsou stejní. Elliot je také stejný. Zbavil jsem ho hrozby. Našel si přítele a je šťastný. Nač bude trávit čas se mnou. Já, co jsem ani nezapadl do kolektivu. Má kolem sebe kopu lidí, kteří s ním chodí nakupovat, do kina nebo se spolu baví o blbostech. Nikdy jsem na to nebyl a ty to víš. EJ je také takový. Jen mě využívá, aby ten, co ho miluje, žárlil. Rozdíl mezi ním a Elliotem je, že EJ mi to řekl rovnou a já jsem s tím souhlasil. Teď alespoň vím, co znamená být použitý a odhozený. Jdu si zaběhat." Zakončí to. Je mu slyšet v hlase hořkost.
Rychle vyběhnu nahoru do pokoje. V posteli si promítám celý ten rozhovor. Tony má pravdu. Opravdu to tak vypadá, jak to popsal. Netušil jsem, že je Elliot tak povrchní.
Myslím, že jako Tonyho přítel bych měl něco udělat. A udělám to hned zítra.

Elliot

Ležím na zemi, kam mě dostala rána, co jsem dostal a sleduji, jak se André snaží zabránit EJovi, aby mě zabil.
"Jsi obyčejný hajzl, Elliote. Ty si nezasloužíš nic, co máš. Pusť mě André," vykroutí se mu a popojde ke mně. Nevěřícně se na něj dívám.
"Uvědomuješ si, co jsi udělal? Byl jsi jeho jediný přítel. Nejlepší, abych pravdu řekl. Nevím o jeho minulosti nic, ale vím, že byl stále sám, dokud nepřišel sem. Dobře ti posloužil, že? Zbavil tě Trenta a šikany. Ve škole tě konečně začali brát normálně. Máš přátele, kam se jen podíváš. Nač ti je Tony. Sílu už máš v Andrém, ne? Je mi z tebe na nic," podívá na mě znechuceně a otočí se k Andrému.
"To jsi tedy vyhrál s takovým přítelem. Aby neodkopl i tebe, až ho unavíš," vysměje se mu a odejde.
"Já .. co ... proč?" Vzlyknu.
Tohle jsem nechtěl. Jen jsem se mu chtěl na pár dní vyhnout. Netušil jsem, že to vezme takto. André se na mě podívá. Jasně mu vidím v očích zklamání.
"Neměl jsem ho rád. Nechápu, proč ses mu začal vyhýbat, neptal jsem se. Ale asi jsem měl. To od tebe nebylo hezké Elliote. Smířil jsem se s tím, že znovu nosíš čepičky. Dokonce jsem si Tonyho slova vzal k srdci. Nezachoval jsem se správně," dřepne si ke mně a pohladí mě.
"Co se děje? Proč jsi takový? Poslední dny byly krásné. Byl jsi se mnou každou chvíli, ale to nemusíš dělat, abys mi udělal radost. Tak často si o Tonym povídal, že mi to lezlo na nervy, ale najednou jsi přestal. Proč?" Podíva se na mě s tím svým laskavým pohledem.
Slzy mi tečou proudem.
Chtěl jsem kamaráda, když mi bylo nejhůř a teď jsem já jako kamarád selhal.
Začne ve mně bublat odhodlání.

"Musím to napravit," řeknu rozhodně. Musím Tonyho přesvědčit, že jsem ho nevyužil. Jen jsem měl strach ze sebe.

Musím ho vidět a popovídat si s ním.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kana~♥~ kana~♥~ | Web | 23. července 2012 v 18:24 | Reagovat

ta učebna a ta skříňka...no prostě mazec. :-D A elliot jak se sám...no sem zvědavá jak se s tím vším nakoec vypořádá :-)
ale asi elliota něčím praštím nebo nevím. Chápu jeho činy, proč se mu vyhýbal, asi bych udělala to samé, ale i tak je to hnusné. Hanba ti elliote. a teď k němu koukej naklusat, povědět mu jak moc ho miluješ a dlouuuuuze políbit. a běda ti jestli to tak nebude. Tak tam vlítnu a nasekám ti naholou že si týden nesedneš

2 Tamias Tamias | Web | 23. července 2012 v 19:34 | Reagovat

Popravdě ten název kapitoly mě docela vydesil nevěděla jsem co mám čekat. Začátek byl užasný :-D Elliot je trdlo začít se vyhýbat nejlepšímu kamarádovi a možná někomu víc. DOufám, že to napraví a konečně si všechno vyříkají. :-)

3 katka katka | 24. července 2012 v 17:14 | Reagovat

bože at si to řeknou vždyt Tony ho miluje :-)  :-)

4 Widlicka Widlicka | 26. července 2012 v 10:56 | Reagovat

Waaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu :D  :-D  :-P
Nádhera!!!! Ta skříňka byla něco :-P

Chápu ho, proč se nyní Tonymu vyhýbá, ale že tím trpí i Tony a dokonce i EJ, přes to žárlení na jejich přátelství, mu to vyčte a zmlátí, i André...
Aby nelitovali, že se do toho nyní vložili ;-)

Doufám, že Eliot Tonymu chybí, protože Eliotovi už je jasné, že má o Tonyho zájem i jiný, než jen jako o kamaráda :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama