Díl 10.: Síťovina se podceňuje

6. srpna 2012 v 10:45 | keishatko |  Tichý výstřel

Síťovina se podceňuje

BETA: Luczaida

Elliot

Nemůžu tomu uvěřit. On opravdu Tonyho dovedl. Ústa mám otevřená dokořán. Čelist si můžu na zemi hledat. Neskutečně dobře vypadá. Nevěřil jsem, že si to obleče, když jsem byl s EJem nakupovat. Aon přece. Jsem překvapen.
"A-ahoj," vykoktám. Přejede mě jen zamračeným pohledem. Vůbec mě nepozdraví. Zabolí to, ale nedám to najevo. Musím ho přesvědčit, že si zasloužím druhou šanci.
"Tak jdeme," protrhne tíživé ticho André a vede nás do nějakého baru. Prý tam má známé, tak se nebudou ptát na náš věk a rovnou nás pustí dovnitř. Když to tak vezmu, tak Tony a André vypadají na víc, než mají a to je André už plnoletý.
"Tak a jsme tady," stojíme na chodníku, kde před námi přes cestu svítí název baru "MIX". Divný název pro bar.
"Nebojte, pro takové jako jsme my, tam mají pochopení," ujistí nás. Alespoň nějaká dobrá zpráva. Nemusíme se přetvařovat, že jsme jen kamarádi.
Když vcházíme dovnitř, tak se André pozdraví s člověkem, co stojí venku. Asi ochranka či vyhazovač.
Venku to nebylo až tak slyšet, ale uvnitř hraje hudba pěkně hlasitě, až se divím, že to moje bubínky ustály. Podívám se opatrně na Tonyho, co on na to. Jaké je moje překvapení, když na jeho tváři vidím úšklebek a svoji ruku má okolo EJova krku. Ten se k němu tiskne a svou rukou ho objímá kolem pasu.
Dokonalý pár.
Stihli jsme už upoutat pár lidí, ale pak se věnují tomu, čemu před tím.
"Nejprve se napijeme, a pak se jde na parket. Chci si dnes pořádně dát do těla," zakřičí André, jinak bychom ho neslyšeli. Nechápu, kdo ho pasoval na vůdce, ale očividně to nikomu nevadí. Já se natisknu víc kněmu, aby se mi neztratil v tom davu a cupitám k baru.
Neposlouchám, co objednávají, moje oči jsou přilepené na Tonym, který se ohlíží po parketu. Vidím na něm, jak mu oči září.
Že by měl takové podniky rád?
To jsem nevěděl. Nikdy jsem se ho na to neptal.
Aniž bych se podíval, co mi to bylo vmáčknuté do ruky, vypiji to na ex. Hned se rozkašlu, jak mě to začne pálit v krku.
"Jsi zelenáč, musíš pít pomalu," směje se mi EJ. Jakou mám chuť hodit na něj tu sklenici. Tony, André a EJ se ani nezašklebí, když to do sebe hodí. Měl bych přestat civět. Vypadám opravdu jako zelenáč.
Druhý drink už jen pomaličku popíjím. Hlavou pohybuji do rytmu hudby. Docela se mi to líbí. Ani nevím, kdy se Tony a EJ od nás oddělí.
Po nějaké době očima zabloudím na parket, protože mě tam André volá, ale já zarytě odmítám. Neumím dobře tancovat. Pohled se mi zastaví na Tonym. Vyschne mi v hrdle. Je to opravdu on.
Ale trochu jiný. Košili má rozepnutou a trochu z ramen, motýlek nevím kde skončil, kšandy mu visí na džínách. Právě dělá perfektní otočku, a pak si chytí klobouk. Sliny musím polykat, jinak bych měl pod sebou kaluž. Ta síťovina na něm vypadá božsky.
"Sakra, ten se tedy umí hýbat," zamumlá André obdivně. Kdyby mě neobjímal kolem pasu a neopíral se bradou o moje rameno, tak bych ho možná ani neslyšel. Ale musím mu dát za pravdu. Tony to na parketu umí.
Nakonec se nechám přemluvit i já a jdeme tancovat. Zavřu oči a tvářím se, jako kdybych tam nebyl. Ale když se ocitnu v jiném náručí než v tom Andrého, tak je musím otevřít. Setkám se s Tonyho pohledem. Chci něco říct, ale on zakroutí hlavou a otočí mě zády k sobě. Přitiskne se na mě a svými pohyby mi ukazuje, jak se mám hýbat já. Nadechnu se jeho vůně a opřu se hlavou o něj. Spokojeně přivřu oči a nechám se unášet hudbou. Možná to způsobil alkohol, co mám v sobě nebo ta atmosféra, ale moje srdce bije jako splašené, zatímco mozek vypověděl službu. V rozkroku mi pulzuje a ja jsem rád za to dlouhé tričko, co jsem si dal. Později si mě André znovu vtáhl do náruče a moje nitro zaplakalo Tonyho ztrátou.
"Mám žízeň," řeknu Andrému. Už jsme na nohou několik hodin a já nato nejsem vůbec zvyklý. Přikývne a odtáhne mě k baru. EJ tam už stojí a s někým si povídá. Je vidět, že je pod parou. Podívám se, kde je Tony. Téměř odpadnu, když ho vidím, jak jasně flirtuje s jedním tanečníkem.
"Tobě to nevadí?" Otočím se na EJe. Ten jen pokrčí rameny.
"Může si dělat, co chce," zamumlal opilý. Nechápavě na něj hledím. Udělat to mně André, tak mu udělám pěknou scénu. Čekám, kdy toho Tony nechá, ale ten ne. Dokonce to vypadá, že se nechá odtáhnout bůh ví kam.
"EJ!" Okřiknu ho, ale ten mě začne ignorovat a otočí se na Andrého, který se zapovídal s barmanem. Na nic nečekám a jdu za Tonym. Prodíram se, jak to jen jde, ale i tak ho ztrácím. Alespoň vím, že zabočili na toalety. Vběhnu tam jako velká voda a načapám ho, jak se líbá s tím klukem.
"Tony. Přestaň!" Zavrčím na něj a trhnu mu rukou. Dosáhnu toho, že se oddělí.
"Je můj, dej si pohov," okřikl mě brunet. Nevšímám si ho a vraždím pohledem Tonyho. Ten se tváří lhostejně.
Na nic nečekám a vtáhnu ho do jedné kabinky. Brunetovi zabouchnu dveře před nosem. Očividně se mu to nelíbí, protože kopne do dveří a s nadávkami odejde. Alespoň v to doufám.
"Co to ​​k čertu děláš? EJ je tam venku a ty si to chceš rozdat s úplně cizím klukem? Jak jen můžeš?" Křičím na Tonyho.
"Co na tom? Lásku jsme si neslíbili ani nevyznali. On nemiluje mě a ani já jeho. Chtěl jsem si jen užít a on se zdál jako vhodná kořist. Když to EJovi nevadí, proč se ty do toho pleteš?"
Smutně se na něj podívám.
"Jsem tvůj nejlepší přítel. Musím se starat," šeptnu. Tony si sedne na záchod a podívá se na mě.
"Nejlepší přítel? Pak mi asi řekneš, proč se mi můj nejlepší přítel vyhýbal a odmítal se se mnou bavit. Proč mi nezvedal mobil a neodpověděl na zprávy. Proč mi neotvíral dveře, když jsem zvonil," jmenuje mi všechno. Každým dalším proviněním mi padne imaginární cihla na hlavu.
"Já vím, Tony a hrozně mě to mrzí. Já jsem byl zmatený. Víš, když jsi odešel ve škole za EJem, tak mě učitel poslal pro pomůcky do jedné nepoužívané třídy. Slyšel jsem vás přicházet tak jsem se ukryl do skříňky ..." přiznám. Tony se tváří nadmíru nechápavě, a pak se rozesměje.
"To ty jsi se tam schovával? Viděl jsem tě, ale nemohl jsem rozpoznat, kdo to je. Tak si nás viděl během sexu a co na tom?"
Zčervenám. Proč mu to říkám?
"Tony, já, víš, vzrušil jsem se a v té chvíli jsem si přál být na EJově místě. Styděl jsem se na tebe podívat. Bál jsem se, že to zjistíš a budeš vědět to všechno. Proto jsem se ti začal vyhýbat. Abych vymazal to, co mi běhalo hlavou a usměrnil své myšlenky," vysvětlím.
"Netušil jsem, co tím způsobím. Jsi stále můj nejlepší přítel. Byl jsem jen zmatený. Odpusť," prosebně se na něj podívám. Dívá se na mě bez nějaké emoce, a pak mě vtáhne do objetí.
"Jsi hlupák. Měl jsi mi to říct. Víš, co za myšlenky mě napadaly? Toto mi už nedělej Eli," hladí mě a objímá. Usměju se na něj. Jsem rád, že mi odpustil.
"Pojď, vrátíme se, než nás začnou hledat," navrhnu. Přikývne a postaví se. Společně se vrátíme k Andrému a EJovi, kteří jsou už pěkně opilí.
"Myslím, že už půjdeme domů," povzdechnu si.

Tony

Asi mi Elliot moc chyběl, když jsem mu tak rychle odpustil. Ale jsem rád. Kdybych věděl, že to byl on, tak bych na něj počkal a popovídali bychom si.
"Ty podepři EJe a já Andrého, je větší a ty bys ho neunesl," rozhodnu. Elimu se viditelně uleví a hned si to se mnou vymění. Musím se usmát.
"Tak pojď chlape," přehodím si Andrého ruku přes ramena a chytím ho pod pasem, aby mi nespadl. Něco si mumlá, ale ignoruju to. Pěkně se střískali.

Po dost náročné cestě složím Andrého u něj doma. Pak EJe, který to má kousek. Chvíli trvá než mě pustí. Eli rozhodl, že počká venku.
"Neboj se, nepodvedl jsem tě," šeptnu mu. Zamlženě se na mě podívá a vyžádá si polibek. Dám mu ho, a pak ho přikryju. Potichu se vytratím z domu.
"Jdeš ke mně?" Zeptám se Eliho. Hned přikývne. Po cestě probíráme snad vše, co nás napadne.
Doma mu připravím nafukovací matraci na zem s polštářem a dekou. V koupelně se vystřídáme, a pak si lehneme. Po tmě se dívám na strop a uvažuji, zda se něco mezi námi změnilo, když se mi s tím přiznal.
Nějak se snažím pochopit význam jeho slov. Přitahuji ho nebo je v tom něco víc?
"Tony? Spíš?" Vytrhne mě z myšlenek Eliho šepot.
"Nespím," zamumlám. Všimnu si siluetu Eliho, jak se posadí.
"Můžu k tobě?" Překvapí mě otázkou. Neodpovím, jen se na posteli posunu, aby měl místo. Netrvá dlouho a šustne se mi pod přikrývku. Nechápu, co tím sleduje.
"Mů-můžu tě o něco poprosit?" Zvedne se na lokti a dívá se mi do obličeje. Přikývnu.
"Pomiluj se se mnou," šepne.
Můžu jen hádat, že je při tom červený jako rajče. Nechápu proč, ale mé srdce se mi rozbuší jako kdybych běžel závod.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kana~♥~ kana~♥~ | Web | 6. srpna 2012 v 11:30 | Reagovat

tak Tony, co mu na to odpovíš? já doufám že ANO :D
a doufám že už skončíte spolu, protože onse prostě k Andrému nehodí ani náhodou a ani EJ k Tonymu. prostě ne. Jenom Elliot a Tony. Jasné? jiné párování přísně zakázáno :-D

2 katka katka | 6. srpna 2012 v 12:03 | Reagovat

prosím ať jsou spolu mam pocit že to do příště nevydržím :-)  :-)  :-)

3 Tamias Tamias | Web | 6. srpna 2012 v 13:33 | Reagovat

WOW tak to je něco ten kone já bych to do eliho neřekla jsem zvědavá co na tu nabídku Tony.

4 Saku-chan Shikitty Saku-chan Shikitty | E-mail | 6. srpna 2012 v 20:28 | Reagovat

Božéééé rychle další díl!! :3 Téda Eli se nezdá! XD Jinak skvělý! *_*

5 Widlicka Widlicka | 7. srpna 2012 v 8:07 | Reagovat

Waaaauuu konečně! <3 :-D  :-P
už jsem myslela, že se dohromady nikdy nepokusí dát! :-D moc se těším na pokračování :-P

6 ada ada | 7. srpna 2012 v 16:24 | Reagovat

Hlavne, že mu nadal, že chce podviesť EJa.

7 sisi/ctenar sisi/ctenar | 10. srpna 2012 v 11:53 | Reagovat

No to di do kelu!!!!!! Kde je pokracivani ????????

8 Azrea Azrea | Web | 17. srpna 2012 v 21:37 | Reagovat

OMG!!! O_O Rychle pokráčko, prosím, prosím.

9 Cheer32 Cheer32 | Web | 19. srpna 2012 v 22:06 | Reagovat

Mamma mia O.o Tohle musí pohotově pokračovat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama