Díl 12.: Stopy hříchu

7. září 2012 v 19:30 | keishatko |  Tichý výstřel


Stopy hříchu
Beta: Luczaida

Warning: +18
Elliot

Flashback

Nervózně se dívám na Tonyho. Mám chuť se zvednout z postele a rychle zmizet. Nic neříká a já mám dojem, že jsem udělal něco neskutečně špatného. Jistě jsem to nebyl já, kdo položil tu otázku.
"Tony?" Moje smysly jsou našponované jako struny na kytaře. Blbá tma, nevidím mu pořádně ani do tváře.
"J-já ... Tony, víš .. j-já," začnu koktat, sakra. Raději mu řeknu, aby na to zapomněl, jako kdybychom udělali nějakou hloupost, ale dřív, než ze mě vyleze něco smysluplného, moje ústa jsou umlčena polibkem.
A že jakým polibkem.
Ihned se zapojím. Bez výčitek vpustím Tonyho jazyk do mých úst. Začne vášnivý tanec. Netušil jsem, že i sliny mohou být tak chutné. Nějakým záhadným způsobem se převalím na Tonyho a rukama ho obejmu kolem krku. Nedávám mu šanci, aby měl nade mnou převahu. Divím se tomu, protože přece jenom jsem o dost menší a slabší než Tony.
Dlouho u líbání nezůstaneme, protože musíme i dýchat a kyslík nám dochází. Což je mi líto. Ale nemohu si stěžovat, protože Tony nezahálí a rty se přesune na můj krk.
Ze mě se vydere sten.
Do mého penisu jsou vysílány impulsy, které způsobí že jsem hned tvrdý jako skála. Tělo mi začíná hořet potlačovanou touhou. Ani jsem nevěděl, že jsem schopen tak vzdychat, jak to dělám teď.
Už chápu EJe, když se hrnul o přestávce do té prázdné třídy.
"Co to... a sakra .." vykřiknu, když jsem povalen do polštářů a hned na to zbaven oblečení, které mám na spaní. Mé ruce také nezahálejí a snaží se svléknout Tonyho, i když on měl na sobě pouze tepláky.
Neumím ani spočítat, kolikrát jsem slintal nad jeho postavou.
Nyní se ho mohu svobodně dotýkat a hladit ho.

Před očima se mi zjeví hvězdičky, když se můj penis ocitne v té talentované pusince. Nestihnu utlumit výkřik. Netušil jsem, že s jazykem se dají vyvolat takové pocity. V rukou drtím prostěradlo. Hlavu mám zvrácenou dozadu, jak se snažím vyrovnat s tím návalem vzrušení.
Netrvá dlouho a stříkam mu do pusy.
Srdce mi prudce naráží do hrudního koše. Nemůžu uvěřit, že jsem vydržel tak krátce.
"Ještě stále to chceš?" vytáhne se z boku ke mně Tony. Horko těžko otevřu oči a zadívam se na něj. Olizuje se mlsně jako kočka. Omámeně přikývnu, protože nevěřím, že by ze mě vyšlo něco, co by dávalo význam. Rozum mám na kaši. Jediná myšlenka, která mi v hlavě zůstala, je, jaké to bude, když do mě vnikne. Už jsem jeho penis viděl a musím přiznat, že se ho nemůžu dočkat.
Znovu si ukradne mé rty. Zalehne mě a donutí roztáhnout nohy. Jsem úplně ponořen do polibku, že si ani neuvědomím, kdy si na prsty dal gel a kdy je do mě vnořil.
U Andrého jsem vždy nervózní a trochu to vždy zabolí. Nevím, jestli to je tím, že není moc zkušený, nebo já jsem v tom dřevo.
Najednou mnou projde vlna úžasného pocitu, který mě přinutí zalapat po dechu. Překvapeně se podívám na Tonyho.
"Co jsi to udělal?" nechápavě zachraptím. Musím přimhouřit oči, když ten pocit znovu vyvolá.
"Tomu se říká prostata, žabičko. Rád tě s ní seznámím," zachraptí mi do ouška. Nemůžu mu odpovědět. Moje ústa jsou zaměstnána vzdycháním. Samovolně se začnu pohybovat proti jeho prstům.
Něco neslušně zabrblám, když přestane se svou činností.
Uslyším zašustění obalu. Můžu si jen domýšlet, co to bylo. Vyheknu, když Tony zvedne mé nohy pod koleny a přitlačí mi je téměř k hrudi.
Chci protestovat, ale místo slov ze mě vyjde výkřik, protože mě zaplní něco většího než prsty. Najednou jsem tak plný. V podbřišku mám takový zvláštní pocit. Trochu mě to vyděsí.
Nešel na to pomalu, vnikl do mě na jeden příraz. Nevím, jestli mi po tváři tečou slzy nebo pot a vcelku mi to je jedno.
Roztřeseně se snažím polapit dech, ale ten mi je hned vyražen dalším přírazem. Tony není jemný. Bere si mě nenasytně, tvrdě a vášnivě. A já nabyl dojmu, že přesně tohle si mé tělo žádá.
Chytím ho za ramena, abych měl nějakou jistotu, že to není sen, i když při tom výkonu, který podává, o tom nemůžu mít pochyb. Jako kdyby se snažil do mě vtisknout. Vzdychám, křičím, hekám a kdo ví, co ještě. Je mi jedno, že zním jako amatér v pornu.
Užívám si všechno, co mi Tony dělá.
Když jsem na pokraji orgasmu, vystoupí ze mě. Nohy mi pustí a chytí mě za ruku. Prudce za ni trhne a já jsem najednou otočený na bříško. Chytí mě za boky, aby mi vyzvedl zadeček a bez varování do mě znovu vnikne. Slintám mu na polštář a prosím o smilování. Ale on se se mnou nepáře.
Změní polohu ještě několikrát, a pak mi dovolí vyvrcholit. A jaké vyvrcholení to je. Mám pocit, že duše opustila moje tělo a ocitla se někde mimo galaxii. Jen matně si uvědomuji, že Tony ustane v pohybech a vykřikne, když orgasmus ovládne i jeho.
Začnu vnímat, teprve až se svalí na mě. Nemám ani sílu, abych ho objal, tak jsem vyšťavený.
Nevím, jestli uběhly minuty nebo hodiny, dokud se nepohnul a převalil se na postel. Oči mám zavřené a odpočívám. Cítím, jak mi svaly na nohou cukají. Trochu sebou trhnu, když se mé rozpálené pokožky dotkne něco studeného. Dolehne ke mně vůně vanilky. Sotva rozlepím oči, všimnu si, jak ze mě Tony stírá semeno vlhkou utěrkou.
Znovu oči zavřu. Vnímám už jen to, jak mě přikryje a jednou rukou obejme. Následky toho, co jsem udělal, budu řešit, až se vyspím.

Konec Flashbacku

Ležím na posteli a uvažuji nad útěkem na druhý konec světa. Od Tonyho jsem utekl dříve, než se probudil, i když si myslím, že tak tvrdý spánek neměl. Jsem mu vděčný, pokud ho jen předstíral. Nevím, jak bych mu měl čelit. Co bych mu měl říct?
Nechci, aby naše přátelství skončilo, ale ani nevím, co toto milování změnilo mezi námi.
V podstatě jsem si ujasnil jen to, že André není ten, který ve mně vyvolá pocit deliria, když se s ním miluji.
Ale dokazuje to, že miluji Tonyho? Nebo jen to, že naše těla jsou kompatibilní. Nevyznám se v sobě.
Myslel jsem si, že když se pomiluji s Tonym, tak budu přesvědčen, že to, co jsem cítil tehdy v té skříňce, byl jen zkrat.
Chytím se za hlavu. Myšlenky mi v ní jen víří. Nemám žádné odpovědi.
Mám pokračovat ve vztahu s Andrém a tvářit se, že jsem s Tonym nic neměl nebo to ukončit a zkusit Tonyho získat pro sebe? Dilema jako vyšité.
"Teď by se mi hodily nápovědy jako v milionáři," zamumlám nešťastně.


Tony


Povaluji se v posteli. Elliot už odešel a zůstala tu po něm jen jeho vůně. Proč jsem přistoupil na to, že se s ním vyspím? Bylo to jiné než s EJem. Bylo to jiné než se všemi, které jsem měl v posteli nebo mimo ni.
"Tony, mazej z té postele. Máme práci," zakřičí na mě z přízemí Kirk. Posadím se.
"Už jsem se divil, proč máme tak dlouho volno," zabručím a zapadnu do koupelny. Když sejdu dolů na snídani, tak mi Kirk oznámí, že odcházíme z města na pár dní. Ušklíbnu se. Alespoň si Elliot utřídí myšlenky a já se zaměstnám natolik, že nebudu myslet na něj a na to, co se v noci u mě v pokoji událo.
Pošlu ještě EJovi zprávu, že mě Kirk bere na výlet, tak ať se nebojí.
Poté chvíli uvažuji o tom, co poslat Elliotovi.

"Zapomněl jsem ti říct, že Kirk plánoval výlet, tak tu pár dní nebudu. Dávej na sebe pozor, žabičko! "

Odesláno. Tak to by mohlo stačit. Doufám, že ho nebudou napadat blbosti, jako tehdy mě, když se mi vyhýbal. Však mi může zavolat, až si to přečte, bude-li chtít.
Sním snídani a jdu si sbalit. Jsem zvědavý, co za práci budu mít tentokrát.

Elliot

Vzbudí mě pípnutí mobilu. Ani jsem si neuvědomil, že jsem usnul. Vytáhnu mobil z kapsy. Rozbuší se mi srdce, když si všimnu jména odesílatele.
"Výlet?" podivím se. Pak se usměju.
"On snad ví, že potřebuji být chvíli sám," uchitnu se.

"Užij si ten výlet. Pozor si dávej hlavně ty. Já budu doma. Měj se. "

Pošlu mu to a položím mobil na stolek. Měl bych se osprchovat, ale vůbec se mi nechce. Zadeček si noc dost jasně pamatuje, což mi na tváři vykouzlí úsměv. Zatřepu hlavou. Měl bych být zděšen z toho, co jsem udělal.
"Jsi zralý do blázince, Elliote," zavrčím.
Raději se přece jen zvednu a dlouhými kroky zamířim do sprchy. Musím ze sebe smýt stopy svého hříchu.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kana~♥~ kana~♥~ | Web | 7. září 2012 v 20:21 | Reagovat

hříchu? ty hňupe, to bylo to nejkrásnější co jsi mohl udělat. konečně sis uvědomil že ho miluješ, jen si to nechceš přiznat nahlas a Tony taky. Prostě tvrdohlavci.
doufám že pokračování bude co nejprve

2 katka katka | 8. září 2012 v 17:07 | Reagovat

tak jim to pěkně v posteli jde , a milují se oba to cítí, snad ten výlet není na dlouho Eliot by totiž neměl moc myslet , než zase vymyslí kravinu, nenech nás se dlouho trápit díky :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama