Díl 14.: Zmatené pocity

30. září 2012 v 8:10 | keishatko |  Tichý výstřel


BETA: Luczaida


Zmatené pocity


Kirk


Zazvoním na dveře svého milence. Neviděl jsem ho víc než týden a už mi opravdu chybí. Otevře mi dveře a já se na něj hned vrhnu. No, spíš na jeho rty. Chyběla mi jejich chuť.
"Jak vidím, jsi zpět," zamumlá mi do úst. Ruce přesunu na jeho rozkošný zadeček.
"To ano a dostal jsem na tebe chuť," přesunu rty na jeho ouško, do kterého vnořím jazyk. Jeho vzdech rozechvěje každý nerv v mém těle.
"I ty jsi mi chyběl," zakňučí. Zavřu nohou dveře a rukou nahmatám klíč ve dveřích. Otočím ním, aby nás nikdo nevyrušoval. Pak se s Noelem přesunu do jeho ložnice. I tak má Tony návštěvu a jistě nechce, abych mu tam překážel. Raději svůj čas využiji úplně jinak a příjemnějším způsobem.


Elliot


Nechápu, proč Tony leží v posteli. Snad si nemyslí, že tam za ním vlezu. To nemůžu. I když představa, že si milování zopakujeme, je krásná.
Ne, ne. Nesmím mít takové myšlenky.
"Tony, ty jsi na tom výletě nastydnul, že ležíš v posteli?" Lépe si prohlédnu jeho výraz, a pak očima klesám níže. Až teď si všimnu divně uložené ruky. Zamračím se a zdvihnu se ze židle.
"Co máš zrukou?" zeptám se a hned ji chytím, abych zjistil, zda má sádru. Když s ní nečekaně pohnu, tak Tony téměř neslyšně sikne.
"Promiň, bolí tě to? Co jsi proboha vyváděl?" Nelíbí se mi jeho mlčení.
"Měl jsem menší nehodu, zakopl jsem a skutálel se z kopce, když jsme s Kirkem byli na průzkumu v přírodě. Vykloubil jsem si rameno," vysvětlí mi a usměje se. Nevěřícně se na něj dívám a dám mu pohlavek.
"Ty jsi větší nemehlo než já. A zahojí se to? To proto ležíš? Až se to dozví EJ, nadšený nebude. Téměř jsme se z něj zbláznili, když pořád naříkal, že s ním nejsi. Je do tebe pořádně zamilovaný," uchitnu se nervózně. Právě toto jsem říct nechtěl. Raději si sednu zpět na židli a podívám se na své založené ruce.
"Kirk mi nakázal, abych odpočíval. Ještě to trochu pobolívá, když rukou pohybuji, ale zítra by to už mělo být v pohodě. Ve škole budu."
Nezní moc nadšeně. Ale kdo by byl? Ve škole je nuda.
"Uvažoval jsem Eli. O tom, co se mezi námi stalo," začne. Zvednu rychle hlavu a zadívam se na něj.
A je to tady.
"Jsem zmatený, hrozně zmatený. Obyčejně jsem se s někým vyspal, když mě přitahoval. Když jsem měl chuť si užít, nebo jsem s někým chodil. Což nebylo déle než pár dní. Mám EJe rád. Nemiluji ho a mýlíš se, když si myslíš, že on mě ano. Neboť to není pravda," říká to s takovou jistotou.
Zavrtím hlavou. On neviděl, když byl EJ s námi. Neustále o Tonym vyprávěl. Díval se na mobil, jestli od něj nemá zprávu a slintal nad jeho fotkami, které si prý tajně nafotil, když u něho přespal. EJ je do Tonyho zamilovaný.
A mě to neuvěřitelně dráždilo. Měl jsem chuť ho nakopat. Když jsem ho viděl ve dveřích i s Andrem, chtěl jsem ty dveře zabouchnout. Prostě mi neskutečně lezl na nervy. Žárlil jsem.
Protože on může tak otevřeně mluvit o Tonym a prohlašovat, že patří jemu.
Když se mi podařilo získat jeho mobil, hned jsem si všechny Tonyho fotky poslal. Uložil je v počítači a zahesloval, aby se k nim nikdo nevhodný nedostal.
"Měli bychom na to zapomenout. To, co se stalo, se stát nemělo, alespoň ne za těchto okolností. Vždyť já mám Andrého a ty EJe. Podvedli jsme je a to mojí vinou. Od té doby jsem s Andrem nespal. Stydím se mu podívat do očí. Že to tam uvidí," řeknu smutně.
Tony na mě chvíli hledí, a pak kývne.
"Dobře, jak chceš. Nebudeme to dál rozebírat. Ale měl by sis ujasnit, co vlastně chceš, Eli. Sice máš Andrého rád, ale i tak jsi mě oslovil kvůli sexu. Tak dokonalý vztah, jak si představuješ, asi nemáte. Aby ti to nepřerostlo přes hlavu," řekne pečlivě. Povzdechnu si.
"Já vím, ale co jiného mám dělat? Ranit ho nechci a nechci ničit ani naše přátelství. Hej, nedívej se tak na mě," obořím se na něj. Má takový vševědoucí pohled, jako kdyby mi viděl až do duše.
"Však nic neničíš, naše přátelství je v úplném pořádku. Jen abys nezničil sebe, to mi dělá starosti. André není z těsta upečený, tak ho zas tak nepodceňuj. Zkus to překonat, a pokud ho máš opravdu tak rád, tak se nenech zmást tím, co se mezi námi stalo. Prostě na to zapomeň a bude to."
Opravdu rád bych zapomněl.
Přikývnu, že rozumím a raději přejdeme na jiná témata, která nejsou tak choulostivá.

Tony


Jsem rád, když se Eli uvolní a už se i začne víc usmívat. Asi ho ta noc vzala víc, než jsem si myslel. Já na tu noc jistě nezapomenu, ale nevím, co pro Eliho znamenala a raději jsem se ani neptal. Nevím, zda chci slyšet jeho odpověď. A co mělo vůbec znamenat to jeho tvrzení, že je EJ do mě zamilovaný? Budu si s ním muset popovídat.
Je pravda, že když si zapnul mobil, měl jsem od něj asi dvanáct zpráv a několik desítek zameškaných hovorů. Člověk by si opravdu myslel, že jsem mu chyběl.
"Já už asi půjdu. Za chvíli by se tu mohl zjevit EJ a já nemám náladu poslouchat to jeho pištění. Raději si ho užij sám," přeruší tok mých myšlenek Eli, který vstává ze židle.
"Dobře. Tak zítra ráno se setkáme po cestě do školy," usměju se na něj. Sehne se ke mně a pohladí mě po bolestivém rameni.
"Ty se šetři, pokud se na to zítra nebudeš cítit, tak do školy raději nechoď," řekne pečlivě. Jeho dech mě lechtá na čele. Zvednu zrak a podívám se mu přímo do očí. Po chvíli si uvědomím, že jsem to dělat asi neměl.
"Tony," zašeptá a začne se ke mně víc sklánět. Oči se mi začnou samy zavírat, když na rtech ucítím tu známou měkkost. Pootevřu ústa, abych ho pozval, což hned využije a začneme se dost nenasytně líbat.
Náhle se ode mě odtrhne
"Promiň, bože. Já musím pryč. Promiň," začne mumlat. Otevřu oči, ale to už vidím, jak mizí za dveřmi pokoje, které se s prásknutím zavřou.
"Tak tohle asi nevyšlo," povzdechnu si a opřu se o polštáře.
Prsty si přejedu po rtech a usměju se. Chutnal po jahodách.Elliot

Opřu se o zavřené dveře Tonyho pokoje. Většího kreténa, jako jsem já, snad na světě ani nenajdou. Právě jsem měl super řeč o tom, jak na všechno, co se stalo v tu noc, zapomeneme a já se nechám zlákat pohledem na jeho ústa a hned ho začnu líbat.
"Jsi korunovaný magor," otituluji se. Uklidním své rychle bušící srdce a raději odejdu z jeho domu, protože nevím, co bych ještě vyvedl. Doufám, že se mi to už víckrát nestane, jinak se zblázním. V dálce si všimnu známé osoby, tak se rychle ukryji za popelnicí. S veselým pískáním za chvíli přijde EJ. Tak to bylo fakt o chlup. Kdybych tam zůstal, tak by dostal šok.
"Domů, domů. Tam se nic stát nemůže," přesvědčuji se. Zkontroluji, zda je čistý vzduch. Obrazně řečeno, protože ta popelnice dost smrdí.
Když jsem si jistý, že mě nikdo známý neuvidí, utíkam domů.

EJ

"... Já jsem jen provokoval Andrého, aby žárlil. To není tak, že bych tě miloval," bráním se. Ale nevím, co přesně cítím. Mám pocit, že Tony zaplňuje každou buňku v mé hlavě a pomalu vytlačuje Andrého. Nevím, jestli se tomu chci bránit.
"Aha, no trochu mě udivilo, kolik zpráv a zmeškaných volání jsem měl," poznamená Tony. Jakmile jsem si sedl na postel, tak se mě na to zeptal. Dost mě zaskočil, ale měl jsem s tím počítat.
Poškrábu se na hlavě a usměju se.
"No... Vždycky, když se na mě André podíval, tak jsem zvedl mobil a zavolal ti," řeknu, i když to moc pravda není. Doufám, že se nedíval na čas, kdy jsem mu volal. Protože jsem vyvolával někdy i v noci. Nevím, co mě to posedlo.
"Promiň," hodím štěněcí pohled a začnu se tulit k jeho zdravé straně těla. Jen se zasměje. Pro mé uši to je jako rajská hudba.
"Nevadí. A co? Zabralo to? Žárlil?" zeptá se zvědavě.
"No, párkrát se mi zdálo, že jo. A má takové blbé řeči. Možná mu opravdu vadí, že s tebou chodím. A hlavně, že s tebou spím. To ho žere. Prý mě využíváš. Že jsem ti podlehl velmi brzy," referuji. Rukou mu začnu hladit bříško. To jeho pevné bříško. Doslova cítím, jak vyzařuje teplo přes tričko.
"Tony?" nahnu se k němu.
"Když máš zraněnou ruku, znamená to, že se nemůžeme milovat?" začnu mu ohlodávat krk.
"Já nevím EJ. Ne, že bych neměl chuť, ale nemohu se pořádně hýbat," zamumlá. Rukou mu zajedu do rozkroku. Horko mi téměř spálí ruku. Chce to tak moc jako já.
"A co kdybych si tě osedlal? Ukážu ti, co jsem se naučil. Přece jako můj učitel musíš zjistit, jaký učenlivý žák jsem," začnu se svlékat.
"Myslím, že máš pravdu. Tak mi ukaž, co ses naučil a já ti pak řeknu, jakou známku si zasloužíš," zachraptí a nechá mě dělat, co chci.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 katka katka | 30. září 2012 v 8:26 | Reagovat

asi si koupil lepidlo a Tonyho a Eliho přilepím k sobě , kdyby tušili jak mě Eli tím postojem trápí , nakonec budou muset udělat čtyřku aby Andre nezůstal sám , nebo ho a Eje přestěhujeme na sibiř aby mojemu zlatíčku nestálo nic v cestě :D

2 kana~♥~ kana~♥~ | Web | 30. září 2012 v 16:27 | Reagovat

ne to ne, souhlasím buď čtyřku nebo e by si andré našel někoho jiného, protože Tony musí rozhodně zůstat s eliotem a EJem. prostě jiná možnost neexistuje a ani se nepřipouští :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama