Díl 16.: Zamčená čokoláda

21. října 2012 v 18:00 | keishatko |  Tichý výstřel

Warning: +18
Beta: Luczaida

Zamčená čokoláda
Trent

Naštvaně se dívám na toho bastarda mechanika, který si to ke mně kráčí. Právě vyhrál závod, který proběhl mezi nováčky. Vítěz má pak možnost jezdit s tou vyšší ligou. Téměř jsem nedýchal, když přeletěl cílovou čarou.
Zastaví pár metrů ode mě a vyzývavě se na mě podívá.
"Tak? Ohromen?" Vysmívá se mi. Krev v žilách se mi vaří. Už jen pohled na něj mě nutí zatínat pěsti. Nejraději bych z jeho tváře ten škleb smazal. Až by kňučel a prosil, abych přestal.
Odfrknu si a začnu si prohlížet nehty na ruce.
"Nebylo to špatné. Hlavně, že jsme se dostali dál," řeknu tónem, který jasně říká, že kdyby nevyhrál, litoval by toho.
"Snad jsi nepochyboval o mém talentu? To mě raní," natáhne afektovaně. Moje sebekontrola je opravdu na hranici. Ješte nikdy jsem nebyl tak zkoušen jako nyní. Kdyby tu nebylo tolik významných lidí, tak mu opravdu jednu natáhnu.
"Peníze ti budou převedeny na účet, tak tu na mě nehraj divadlo. Pokud jsi čekal bonusy za tvou maškarádu, tak jsi na velkém omylu," setřu ho. Jen co přišel na závod, tak se předvedl i s tou jeho kraksnou, které říka auto. Nechápu, o co mu šlo.
Ukázat jaký je ubožák?
Zalapám po dechu, když je v průběhu sekundy u mě a drží mě pod krkem.
"Pozor na řeči, chlapečku. Nehraj si se zápalkami, když se nechceš spálit," zavrčí mi do tváře. Zvedne druhou ruku. Čekám úder, ale on mi přejde prsty po rtech. Zalapám po dechu. Nyní nevím, jestli kvůli tomu, že mi pomalu dochází kyslík nebo pro ten mrazivý pocit. Dlaněmi držím ruku, kterou mě pomalu škrtí.
"Tak bezbranný, tak lákavý. Mohl bych si s tebou pohrát a nikdo by mě nezastavil." V očích má takový pohled, díky kterému nepochybuji, že by něco takového jistě udělal. Žaludek se mi stáhne strachem. Najednou mě od sebe odstrčí a já padnu na zadek. Stále na něj zírám neschopný pohybu.
"Máš štěstí, že mě odpad jako ty nepřitahuje. O mou společnost se bijí hezčí a schopnější než ty. Nestojíš mi ani o ty dva polibky, které jsem ti dal," řekne znechuceně. Poprvé cítím jak mnou někdo tak opovrhuje. Odvrátí ode mě pohled jako od nějakého žebráka. Já jsem se mu neprosil o tu pozornost. Než stihnu něco říct, tak vykročí.
"Domů trefíš i sám, já se jdu pobavit. Tatínkovi vzkaž mé vřelé pozdravy," prohodí přes rameno, a pak už jen sleduji jeho vzdalující se záda. Postavím se na roztřesené nohy a opráším si zadek.
"Nenávidím ho. Jeho slova mu nacpu zpět do krku. Ať se jimi zadusí, parchant jeden buzerantský," zavrčím a jdu ke svému autu. Potřebuji někde vybít svou zlost a posilovna je na to jako stvořená.

Nairi

Potáhnu si z cigarety a vdechnu nikotin do plic. Spokojeně vydechnu.
"Cigareta po dobrém sexu vždy chutná nejlépe," poznamenám. Napůl sedím a napůl ležím na posteli a sleduji, jak se můj společník obléká.
"Aspoň vím, proč se mnou spíš. Aby sis mohl zapálit," rozesměje se, když si natahuje kalhoty. Pozvednu obočí.
"A pročpak bych tě sem vodil?" ušklíbnu se. Když si natáhne i svetr, tak ke mně přijde a vezme mi mou kamarádku z prstů. Sám si potáhne, a pak se vrhne na moje rty. Při tom mi kouř vydechne do úst. Chytím ho za zátylek a dravě mu plením ústa. Potom ho odstrčím a vezmu si cigaretu zpět.
"Tak já běžím. Přítelkyně čeká," kývne mi a odejde. Pak už jen slyším bouchnutí dveří. Měl bych si udělat něco k jídlu, ale nechce se mi z postele. V hlavě se mi vynoří obličej toho prachatého rozmazlence. Musím přiznat, že mě opravdu baví ho provokovat. Jsem zvědavý, co udělá, až se znovu setkáme.
Podívám se na ruku, kterou jsem ho držel za krk. Stačilo by víc stisknout a už by nemluvil. Ale nejsem vrah malých štěňátek, i když štěkají a koušou. Já si ho vytrénuju, že bude prosit, abych se ho dotýkal, abych ho propaloval pohledem. Donutím ho podvolit se mi. Usměju se.
On je výzva a zároveň moje odměna.

Elliot

Nemůžu tomu uvěřit. Co to teď dělám. Nedočkavě si rozepínam kalhoty, abych ulevil svému už na kámen tvrdému penisu. Za chvíli se k mým rukám připojí jiné, aby mi pomohly.
Před chvílí jsem byl na hodině a snažil se dostat něco do té mé ubohé hlavy, ale jediné, co jsem dělal, bylo propalování Tonyho pohledem. Neustále mi v paměti vyskakovala vzpomínka na naše milování a stále více jsem toužil po tom, abychom si to zopakovali. Andrého jsem odmítal, ale Tonyho jsem moc chtěl. Nerozuměl jsem tomu.
O přestávce jsem šel jako zhypnotizován za ním na záchod, nacpal se mu do kabinky, když do ní vlezl. Jako kdyby věděl, na co myslím, protože mě hned přitiskl na stěnu kabinky a začal náruživě líbat. Zaslechl jsem cvaknutí, když nás zamkl, a pak to šlo jako na běžícím pásu.

"To nemůžeme, bože, co to děláme?" ozvu se udýchaně, když mě zvedne do náruče a já mu omotám ruce kolem krku a nohy kolem pasu.
"Netuším, ale vím, že když tě teď nebudu mít, tak se zblázním," zavrčí mi do rtů Tony a kousne mě. Zakňučím slastí a téměř vykřiknu, když do mě prudce vnikne. Trochu to zabolí, tak mu nehty zaryju do zad. Už není cesty zpět.


Tony


Nikdy jsem neměl takovou potřebu někoho pomilovat tak moc jako Elliota. Pár dní jsme okolo sebe chodili po špičkách. Jako kdybychom nechtěli zničit tu dohodu, kterou jsme mezi sebou měli. Rameno se mi zahojilo. EJ se znovu zaměřil na Andrého, což se mi dost ulevilo. Děsil jsem se toho, že svou lásku k němu přehodil na mě.

Ve všech hodinách jsem cítil, jak mě Elliot propaluje pohledem. Jak ke mně vysílá signály. On to možná netušil, ale jeho pohled jasně říkal, že mě chce. Nevím proč náhle ta změna, ale nebránil jsem se. Možná bych měl. Ale ve vteřině, kdy mě natlačil víc do kabinky a já jsem se na něj podíval, všechna má přesvědčení zmizela. Prostě jsem ho musel mít. Hned.
Jeho vzdechy a výkřiky tlumím polibky. Beru si ho tvrdě a vášnivě. Jeho úzká prdelka mě přivádí k šílenství. Ani si nepamatuju, jestli jsem si dal kondom. V této chvíli to je to poslední, na co myslím. Zakousnu se mu do ramene a prudce vyvrcholím. Při tom stisknu jeho penis, který je v těsném sevření našich těl. Stačí pár pohybů a začne stříkat. Odtáhnu se od jeho ramene a zadívám se na jeho tvář. Neodolám a začnu ho líbat. Je jako droga, kterou musím mít.
Opatrně z něj vystoupím a postavím ho na jeho vratké nohy. Raději ho nasměruju tak, aby si mohl sednout na záchod. Stáhnu si kondom a zauzlíkuju ho. Utrhnu kousek toaletního papíru a utřu se. Hned na to utřu i Eliho, který vypadá, jako kdyby byl v jiném světě. Všimnu si, že trochu semene mám i na triku. Neslušně zanadávám. Budu to muset svléknout. Ještě že tu mám oblečení na tělocvik. Natáhnu si kalhoty a zapnu se. Podívám na Eliho. Povzdechnu si a pomůžu mu se upravit.
"Co jsme to udělali?" zeptá se mě zničeně. Čupnu si k němu a chytím ho za kolena.
"Měli jsme sex, co ti na to mám říct? Toužíme po sobě. Nevím, jak ti to mám vysvětlit. Jsi jako čokoláda, která je zamčená ve skříni. Prostě tě musím mít." Doufám, že to nezní moc chladně či hrubě. Ale já si to jinak neumím vysvětlit. Eli zvedne ruku a pohladí mě po tváři.
"Cítím to stejně," zašeptá a jemně se usměje. Vrátím mu úsměv.
"Můžeš chodit? Musíme se vrátit na vyučování a já si musím vyměnit tričko," řeknu s úšklebkem. Eli se rozesměje a kývne. Postaví se a zadívá se na sebe. Je dokonale upravený. Jako kdybychom před pár minutami neměli žádnou rychlovku.
"Děkuji, tak nějak jsem byl mimo," zčervená. Cvrnknu ho do nosu.
"Kašli na to," otevřu dveře a zkontroluju, jestli tam někdo není. Teprve potom vylezu a pustím Eliho. Oba si ještě opláchneme obličej, a potom odejdeme. Štěstí, že kluci nemusejí tolik na záchod jako holky. Nemáme žádné svědky našeho zkratu.
Převleču se do druhého trička, a pak s Elim jdu ​​zpět do třídy. Mezi námi panuje ticho, ale ne nepříjemné. Spíše takové uvolněné. Jako kdybychom oba pochopili, že zapírat přitažlivost mezi námi prostě nemá cenu. Ne potom, co víme, že událost na toaletách se jistě zopakuje. To vím s jistotou.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kana~♥~ kana~♥~ | Web | 21. října 2012 v 18:05 | Reagovat

to doufám že se to opakovat bude :-D jinak na trenta a ´jeho´ mechanika jsem fakt zvědavá :-D
budu se těšit na pokračování :-)

2 katka katka | 22. října 2012 v 10:37 | Reagovat

souhlasím , opakování je matka moudrosti takže by se tomu měli věnovat , Trent mě taky hodně zaujal dva tvrdohlavci jsem zvědava jak to snima bude dál :-D

3 Tamias Tamias | E-mail | 26. října 2012 v 7:58 | Reagovat

konečně se tu objevili moji oblíbenci už se těším jak to mezi nimi bude dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama