Díl 20.: Mezi námi děvčaty

21. listopadu 2012 v 10:35 | keishatko |  Tichý výstřel
Beta: Luczaida

Medzi námi děvčaty
EJ

"Tak jsem tady. O čem sis chtěl promluvit?" Stojím u Andrého vchodových dveří, tvář vyštípanou od zimy, a jsem trošku zadýchaný.

Vejdu dovnitř, svléknu si kabát a sundám si boty.

Po škole jsem chtěl zajít za Tonym, ale ze zprávy, co mi přišla, jsem vyčetl, že to asi nepočká.

"Pojď do mého pokoje. Tam budeme mít více soukromí." Vede mě nahoru do patra. Jelikož jde přede mnou, mohu nerušeně obdivovat jeho pevný zadek. Jak se jeho svaly napínají při každém kroku. Jaké by to asi bylo, kdybychom se milovali? To bychom museli mít zapnutou kameru, abych ho viděl, jak ho do mě vráží.

"Sedni si," přeruší moje fantazie Andrého hlas. Usměju se, bez řečí vylezu na postel a sednu si do tureckého sedu. Lokty se opřu o kolena.

"Jsem jedno ucho, tak spusť," vyzvu ho.

"Já nevím, kde začít," povzdechne si. Vypadá, že ho něco opravdu trápí.

"Něco s Elliotem?" napadne mě. Mlčí jako ryba.

"Takže s ním," konstatuji.

"Tak už mluv, ještě jsem se nenaučil číst myšlenky. S tím musíš jít za Snapem z Harryho Pottera," zavtipkuji.

Vůbec se neusměje. Ani záškuby. Fajn, takže je to extra vážné.

"Poslední měsíc to nějak mezi námi skřípe, já nevím, kde je chyba. V pohodě nám to klapalo, ale najednou. On .." povzdechne si a prohrábne si vlasy.

"Vyhýbá se mi," podívá se na mě zmučeně.

"Možná se ti to jen zdá," poznamenám.

"Nezdá," vykřikne.

"Promiň," hned se ztiší a poposedne na židli.

"Nevadí, tak mi řekni, co se změnilo," navrhnu.

"No, začalo to nedávno. On... Já vím, udělal jsem chybu, ale nemohl jsem si pomoci," začne mumlat dost provinile.

"Sakra, André, mně můžeš říct všechno," zamračím se. Nejsem jeho matka, abych mu dával kázání za to, co udělal špatně.

"Přinutil jsem ho k sexu," šeptne.

"Jak přinutil? Vždyť tě miluje a sex je příjemný," nechápu. Mě Tony nikdy nutit nemusel. Vlastně mu podlehnu vždy, když se na mě jen natiskne a on mně také. Prostě máme rádi sex.

"Je to už nějaký týden. Koukali jsme na film a na mě to přišlo. Neměli jsme sex už nějakou dobu a byl jsem nadržený. Začal jsem ho líbat, ale on mě odbyl, že nemá náladu. Já jsem si však nedal říct a prostě jsme se pomilovali. Ale z jeho strany to bylo takové..." zadívá se na strop.

"Víš, jak jsou ty vtipy, kde žena při milování řekne manželovi, že ty praskliny na stropě už musí opravit? Tak mi připadal Elliot. Sledoval strop a čekal, kdy bude konec. Pak utekl do koupelny a následně domů. Od té doby jsme sex neměli. Já nemám odvahu s tím začít a on sám nic nezačne. Omluvil jsem se mu a on řekl, že se nic nestalo, ale stalo se. On se změnil. Netiskne se ke mně, když ho obejmu. Spíše se rychle vymaní z mého objetí. Dává mi rychlé polibky. A ani si nepamatuji, kdy mi řekl, že mě miluje."

Ještě chvíli a začnu si myslet, že ta osoba, co přede mnou sedí, je nějaká náctiletá puberťačka, která prožívá svou první lásku, a ne můj André. Mám co dělat, abych se nezačal smát. Ale to by mi asi neodpustil.

"A k jakému výsledku tě to dostalo?" ozvu se raději.

"Že mě Elliot buď podvádí, což je málo pravděpodobné. Nebo mě už nemá rád a neví, jak mi má říct, že se chce rozejít," povzdechne si smutně.

"Nebo má nějaký problém, který chce vyřešit sám a tobě nechce dělat starosti. Co ty víš, nemusíš hned myslet na to nejhorší," řeknu jemně. Nejraději bych se za to nakopal. Přece ho chci pro sebe, tak proč ho přesvědčuji, že Eli má jen krizi?

"Proč mu neřekneš, co tě trápí? Možná ti to vysvětlí. Tím, že tady budeš plakat a dělat bůhví jaké domněnky ti nijak nepomůže," řeknu asi jediné rozumné řešení.

"Asi máš pravdu. Měl bych si s ním promluvit," souhlasí se mnou po chvíli ticha.

Pak mě začne propalovat pohledem.

"Co?" ošiju se.

"Kdy jsi tak zmoudřel?" začne si mě dobírat. Začervenám se.

"Asi když jsem začal chodit s Tonym. S ním člověk hned trochu vyroste," uchechtnu se. Sleduji, jak se pohodlně opře.

"Miluješ ho? Vypadáte spolu šťastně. Máte vy dva vůbec nějaké problémy? Já jsem snad ještě neviděl dokonalejší pár," podívá se na mě pochybovačně.

Kdyby jen věděl.

"Doplňujeme se. Naučil mě mnohému," usměju se.

"Takže ho miluješ," konstatuje. Zadívám se na něj. Zněl tak smutně, ale možná se mi to jen zdálo.

"J-já vlastně ani nevím. Nevím, jestli Tonyho miluju. Ano, mám ho rád, ale říct mu miluji tě? Je ještě brzy nad něčím takovým uvažovat. Náš vztah je trošku komplikovanější," zamumlám. Přece mu neřeknu pravdu. Já a Tony víme, že se nemilujeme. Já miluji jinou osobu a nevím, jestli Tony vůbec někoho takového má. Někdy se mi zdá, že on v lásku opravdu nevěří.

André

Proč se mi ulevilo? Já přece miluji Elliota. I když to v poslední době mezi námi skřípe.

"Komplikovanější? Co tím myslíš?" jsem zvědavý. Dlouho jsme neměli takový rozhovor. My a naše vztahy. Naši přátelé. Kdysi naše rozhovory EJ nazval "mezi námi děvčaty" jako v seriálu, které sledovala moje mamka. Dlouho jsme se tomu smáli.

Teď mi obyčejně vypráví, co spolu s Tonym dělají a nedělají v posteli. Což se mi dvakrát poslouchat tedy nechce.

"Když se ti mám přiznat... Tony se mnou začal chodit, když jsem byl na dně," řekne s nervózním hlasem. Překvapeně zamrkám.

"Jak na dně? Nepamatuji si, že bys měl takové období."

"Kéž by ano, tehdy jsi začal chodit s Elliotem. Byl jsem ti dost ukradený," v hlase mu zní hořká trpkost. Zastydím se.

"Chápu."

"Prostě jsem plakal v parku, on za mnou přišel a vyslechl si mě. Nakřičel jsem na něj," zasměje se. Hlavu ma skloněnou a prstem šťourá do mé přikrývky. Teď mi začíná vrtat hlavou, zda plakal kvůli mně. Protože jsem ho zanedbával? EJ je dost citlivý. Takže když si to tak vezmu... jeho vztah s Tonym je moje zásluha?

"Ani nevím jak a dostali jsme se k tomu, zda by to se mnou nezkusil a on souhlasil," vysvětlí. Zavrtím hlavou. To jen EJ může vztah začít tímto způsobem. Divím se, že Tony k němu vůbec přišel. Ten kluk mě někdy dokáže tak překvapit, že mám z toho husí kůži.

"Jaký to je vlastně člověk? Víš, někdy se mi zdá, že ho dokážu odhadnout a hned na to zjistím, že mi je úplně cizí. Jak s ním můžeš vycházet?"

EJ se na mě zadívá a zamyslí se. Sleduji, jak se mu upřostred čela udělá malá vráska.

"Nooooo, je dost uzavřený. Nemluví o své minulosti. Mám někdy pocit, že ho asi rodiče týrali nebo něco podobného. Možná přežil nějakou nehodu, a proto je s Kirkem, víš? Na těle má pár jizev, o jejich původu mi nechce říct a vždy mu při tom tak ztvrdne výraz obličeje. Raději jsem se přestal ptát. Na Kirka nedá dopustit. Je jeho jediná rodina a jde za ním vždy, když ho něco trápí. Obyčejně to probírají uprostřed noci," pokývá hlavou.

"V noci?" zopakuji na ujištění, že jsem slyšel správně.

"Ano, vždyť víš, že u něj často přespávám. A mnohokrát se stalo, že jsem byl v posteli sám, když jsem se v noci probudil. Jednou či dvakrát jsem ho šel hledat a zjistil jsem, že si v kuchyni povídá s Kirkem. Možná je to nějaký jejich zvyk či co. Nechtěl jsem poslouchat, ale stalo se. Slyšel jsem, jak probírali takové ty normální věci jako škola, kamarádi či nějací kreténi, kteří mu ztrpčují život. Tak jsem se vrátil do postele. Nechtěl jsem je rušit," pokrčí rameny.

"To chápu. Ani já bych asi něco takového nenarušoval. Sedět tam s nimi, čučet do blba a při tom myslet na teplou postel, co mě čeká," rozesměju se. EJ se ke mně přidá.

"Přesně," potvrdí mi.

"A je dost silný," dodá. Překvapeně se na něj podívám.

"Na to jsi přišel jak?" Přiznávám, že jsem si Tonyho svalů všiml, ale že by s nimi něco extra dokázal, o tom dost pochybuji.

"Vážně. Věděl jsi, že oni v domě mají menší posilku? Já jsem normálně zíral, jak ji tam dokázali udělat." Tak teď jsem šokován. Jejich dům je velký, ale nečekal jsem, že tam mají posilovnu.

"On tě tam vzal, aby se předvedl?" neodpustím si rypnutí. Možná bych do posilky mohl vzít Eliho. Trochu předvádění neuškodí.

"Tak trochu jsem se tam vetřel. Přišel jsem neohlášeně a on mi otevřel v šortkách a zpoceném tílku s ručníkem kolem krku. Tak jsem samozřejmě hned vyzvídal a on mě tam vzal. Lehl si na takovou lavičku a začal zvedat činku. Víš ne? Takovou, co zvedají ti nechutní svalovci v televizi. Řeknu ti, že se bylo na co dívat. Dokonce mi také dal takovou tu malou činku, abych si i já zacvičil, ale po pátém zvednutí jsem to vzdal," zasměje se sobě.
Že já jsem se vůbec ptal. Znovu se objevil na jeho tváři ten jeho zasněný pohled a slina mu kape na mou postel.

"Kroť se trochu, proboha. Vždyť ty zbožňuješ pouze jeho tělo," řeknu šokovaně. Sleduji, jak zatřese hlavou. Asi aby si vyčistil hlavu, a pak se na mě zářivě usměje.
"To máš pravdu, zbožňuji. Však je taky co. Viděl jsi ho nahého? Řeknu ti.. V životě bych nevěřil, že budu mít někdy sex v posilovně. Víš, že tam mají zrcadla? Taková ta velká na stěnách. Vrhl jsem se na něj, jako kdybych byl samec v říji," zčervená.

Začínám mít takový pocit, že mezi nimi je fakt jen ten sex. Jen nevím, jestli je to dobře nebo by mě to mělo začít znepokojovat.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tamias Tamias | E-mail | 21. listopadu 2012 v 12:21 | Reagovat

Zajímavá kapitola možná Andrému dojde, že by měl nechat Eliota a začít si a EJem.

2 kana kana | Web | 21. listopadu 2012 v 15:07 | Reagovat

to jsou teda povedená děvčata, akorát jim někde něco chybí a jinde přebývá ne? :D
jinak nádherný dílek a víc než zajímavý rozhovor. jak to asi André vezme co? :D
jsem zvědavá za následky konverzace a co se vlastně bude dít dál :-)

3 katka katka | 21. listopadu 2012 v 15:44 | Reagovat

André by měl přestat lepit vztah z Eliotem a zaměřit se na Eje ale kluci jsou v drbání horší jak holky skvělé :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama